O nás

Vstúpte do sveta zázračného vianočného osvetlenia!

V blížiacom sa období sviatkov, keď sa svet zahalí do tmy, prinášame vám vianočné osvetlenie, ktoré rozžiari vaše dni a noci. Naša kolekcia vianočných svetiel vám prináša magickú atmosféru a bezchybnú eleganciu, ktorá zaujme každého návštevníka.

Prečesávajte našu širokú ponuku vianočných svetelných reťazí, žiarivých svietidiel a farebných LED efektov, ktoré dokážu premeniť bežný priestor na zářivý vianočný raj. Nechajte sa unášať týmito kúzelnými svetelnými kompozíciami, ktoré prinesú do vášho domova, záhrady či terasy neopakovateľnú pohodu a radosť.

Naše vianočné osvetlenie je nielen o kráse, ale aj o trvanlivosti a bezpečnosti. Všetky naše produkty sú starostlivo vybrané a testované, aby sme vám mohli garantovať najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť. Užite si sviatky bez starostí a vychutnajte si žiarivú krásu našich svetiel.

Okrem klasických svetelných dekorácií vám ponúkame aj moderné a inovatívne riešenia, ktoré vám umožnia vyjadriť vašu kreativitu a vytvoriť si vlastnú vianočnú atmosféru. S naším vianočným osvetlením sa môžete nechať unášať a vytvoriť si úplne nový pohľad na sviatočnú výzdobu.

Tešíme sa, že vás môžeme privítať v našom svete vianočného osvetlenia. Dajte priestoru okolo seba šancu zazářiť a stvoriť si vlastný kútik zimnej kúzelnosti.

  • 2005 vznik našej spoločnosti a prvý ozdobený hotel
  • 2007 prvá realizácia vianočnej výzdoby v nákupnom centre
  • 2008 prvé osvetlené námestie

 

Náš príbeh sa začal písať v lete roku 2005, odvtedy spoločnost WAD DESIGN napĺňa priestory sviatočnou atmosférou a robí ľudí štastnejšími. Našim hlavným cieľom je vytváranie nezabudnuteľných spomienok. Všetky naše produkty a riešenia sú postavené na pilieroch udržateľnosti, bezpečnosti a legálnosti.