Vianočné osvetlenie domu

vianocna_vyzdoba_na_dom_5
 
Sme spoločnosť, ktorá sa vianočnému osvetleniu venuje už vyše 15 rokov a preto by sme Vám radi predstavili možnosti vianočnej výzdoby pre Váš dom.
Na vianočné osvetlenie domu máme veľa možností. Všetko záleží od Vašej predstavy a typológie objektu. Predstavíme Vám najčastejšie a rokmi overené produkty.

 

Svetelné cencúle (ICICLE)

cenc

Náš najpredávanejší produkt, ktorý dodávame v rôznych prevedeniach. Najoblúbenejšia varianta sú cencúle s najdlhším previsom 0,8m a s počtom 180 LED diód na 4,5 metri. Viete si vybrať z dvoch farebných variant a to strudená biela a teplá biela a taktiež s FLAH efektom, kde každá 6. dióda preblikne. Uchytenie cencúlov je možné napríklad na odkvap domu pomocou plastových sťahovacích pások alebo na drevené obloženie pomocou plastových úchytok s klinčekom.

Svetelná reťaz (girlandy)

retaz

Pre zviditeľnenie kontúr domu a dokonalý vianočný nádych používame práve LED svetelnú reťaz. Ekonomická a ľahko udržiavatelná forma vianočného osvetlenia, ktorú odporúčame nechať na dome celoročne. Naša svetelná reťaz obsahuje na 10 metroch až 100 LED diód, avšak pre dokonalú vianočnú výzdobu domu odporúčame našim zákazníkom jej zdvojenie. Vianočnú svetelnú reťaz je taktiež možné namontovať na rôzne stĺpy a vďaka širokej farebnej ponuky tak viete vytvoriť na Vašom dome dokonalú vianočnú výzdobu.  

Svetelná hadica (had)

hadica

Svetelnú hadicu využívame taktiež na zvidelenenie kontúr domu. Pri rozhodovaní aký produkt zvolíme, treba zohľadniť fakt, že svetelná hadica, ktorá je namontovaná na Váš dom celoročne, vplyvom počasia mení svoju podobu. Bez použitia plastovej lišty, ktorou vytvoríte dokonalú líniu, môže hadica vplyvom UV žiarenia zažltnúť a stratiť tak svoju svietivosť. Svetelná hadica je však veľmi obľúbený produkt. Jej údržba je minimálna a vďaka tomu, že je delitelná každý meter, nemusíte meniť celú hadicu ale len pokazený segment.  Naša hadica má LED diódy uložené vodorovne a tým vytvára dokonalú svietivosť.

Svetelný záves (sieť)

zaves

Pre osvetlenie balkónov, francúzskych terasových okien alebo iných väčších plôch je najvhodnejšie využiť LED svetelné závesy. Ich velké množstvo LED díod Vám vytvoria dokonalý, nielen vianočný efekt. Svetelný záves máme v ponuke v rôznych veľkostiach, avšak pre presnú výmeru je možné použiť svetelnú reťaz

Svetelné figuríny (3D dekorácie)

Máte hotovú vianočnú výzdobu domu a stále Vám niečo chýba? Naše 3D svetelné gule, svetelné soby, svetelné stromy alebo rôzne tematické postavičky Vám dokonale doplnia Vašu predzáhradku a privítajú Vašich hostí, či návštevu.